Hollandse Nieuwe voor bewoners verzorgingstehuizen

Datum: 13-06-2014

6:59 uur - De bewoners van de verzorgings tehuizen in Nijverdal en Hellendoorn werden gisteren getrakteerd op de eerste Hollandse Nieuwe van dit jaar.

 

De ouderen lieten zich de volvette juniharing goed smaken. Het aanbieden van nieuwe haring aan bejaarden is inmiddels een traditie. De jaarlijkse happening wordt georganiseerd door de Stichting Evenementen Nijverdal in samenwerking vishandel Jaco Zwaan.

 

 



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

William S. Burroughs schreef op 13-06-2014

De haringen van een vistent pikken is nooit grappig.

Harm schreef op 13-06-2014

De opmerkingen van jou ook niet. SEN, deze traditie in ere houden. Compliment.

William S. Burroughs schreef op 13-06-2014

Aan Harm. Wanneer u goed leest en alles niet direkt zo letterlijk neemt zult u merken dat het leven een stuk aangenamer is. Prettige avond.

fiene schreef op 13-06-2014

Compliment voor jaco zwaan dat hij dat elk jaar weer doet voor de ouderen in een verzorghuis

Pietje Puk schreef op 13-06-2014

De term bejaarden in het persbericht vind ik niet meer van deze tijd.

henk schreef op 14-06-2014

haring met reclame eet smakelijk

Uw reactie

Naam:
Bericht: