20.10 uur - Hellendoorn Open Air is het tweedaags gratis buitenfestival dat plaats vindt in het park De Geuren en wordt georganiseerd door vele vrijwilligers. Aankomend jaar is alweer de 6e editie die wordt gehouden op 11 en 12 juli 2014.
De vorige editie in 2013 trok meer dan 3000 bezoekers in alle leeftijdsklassen. Hellendoorn Open Air onderscheidt zich door het gevarieerde programma en is geschikt voor alle leeftijden.
Ook wordt er weer een pubquiz gehouden waarbij de algemene kennis op de proef wordt gesteld. Vorig jaar streden 75 teams om een prijzenpot t.w.v. €1000,-
De doelstelling van Hellendoorn Open Air is om het publiek te vermaken en dat is in voorgaande edities ruimschoots gelukt. Kortom: een festival dat je niet mag missen!
Liesbeth schreef op 12-07-2014Goed georganiseerd feest.gezellig.