Haarle wil geen fietsbrug

Datum: 24-11-2015

10:51 uur - Plaatselijk Belang Haarle vindt de bouw van een dure en hoge fietsbrug over de N35 ter hoogte van hotel-restaurant Dalzicht 'onwenselijk'. Bovendien is de brug volgens de belangenclub ook niet nodig om de verkeersveiligheid op dit gedeelte van de doorgaande weg (Almelo-Zwolle) te verbeteren.

 

Datzelfde geldt voor de eventuele aanleg van parallelwegen aan weerszijden van de N35 tussen Dalzicht en de Oude Deventerweg in Haarle. Volgens het bestuur van Plaatselijk Belang zou een dergelijke brede barrière voor een tweedeling van Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug zorgen. 

De gemeente Hellendoorn houdt vanavond (dinsdag) in 't Sportorant aan de Veldkampsweide een informatiebijeenkomst over de toekomstplannen voor rijksweg N35 tussen Nijverdal en Haarle. Een reeks maatregelen moet de verkeersveiligheid verbeteren en het toerisme bevorderen. 

De gemeente heeft hierover een overeenkomst met Rijkswaterstaat gesloten en wil de aanwezigen informeren over de verschillende varianten. (Bron: Tubantia)

 



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

klaas schreef op 24-11-2015

als de de gemeente al een overeenkomst heeft gesloten, denk ik dat het ook al is besloten en nu gewoon openbaar gaat maken, ik hoop dat er nog in gegrepen kan gaan worden want dit is geld weg gooien, je kan ook via de (ntf) en dan over het mooie fiets route of de jongcheerenlaan naar de anderekant .

Uw reactie

Naam:
Bericht: