Erik Heuver voor vierde termijn voorzitter De Zweef

Datum: 31-10-2017

12:22 uur - Tijdens de Algemene Ledenvergadering gisteravond in het clubhuis aan de Koersendijk heeft de vergadering ingestemd met een vierde periode onder voorzitter Erik Heuver.
 

 Heuver was na negen jaar aftredend, maar stelde zich beschikbaar voor nog eens drie jaar voorzitterschap. De aanwezigen hadden daarmee geen probleem en onder applaus was de benoeming een feit. Een herbenoeming was er ook voor bestuurslid Jan Fikken, voorzitter van de sponsorcommissie. Hij begint aan zijn tweede periode bij De Zweef.



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

Uw reactie

Naam:
Bericht: