Definitieve go voor muziektheater voorstelling in Nijverdal

Datum: 30-04-2019

14.50 uur - Dit jaar zal van 12 t/m 22 september de muziektheater voorstelling Reuring in ’t Reggedal van KSW te zien zijn in Nijverdal. De productie is een muziektheater voorstelling over ’t vergeten heden & verleden van Nijverdal. 


Het initiatief voor deze voorstelling komt van muziekvereniging KSW uit Nijverdal. In samenwerking met het creatieve team van o.a. Het Verzet Kraakt en STORK! zal de voorstelling in september het levenslicht zien. De locatie voor de voorstelling is het buitenterrein van Het Ravijn in Nijverdal.
 
In samenwerking met Gerard Cornelisse (producent van o.a. Het Verzet Kraakt en STORK!), Jasper Verheugd, Jan Tekstra en Ellen Kremers zal de voorstelling komende periode verder vormgegeven worden. Hetzelfde team is ook verantwoordelijk geweest voor de creatieve invulling van de voorstellingen van Katoen en Nu, Het Verzet Kraakt en STORK!. Muziekvereniging KSW zal tijdens de voorstelling in Nijverdal de muziek live ten gehore brengen. Dit zal zijn onder leiding van Bert Pfeiffer. Die sinds december 2013 de leiding heeft over het orkest.
 
Kaartverkoop
De kaartverkoop van de voorstelling is nog niet gestart. Later dit jaar zal er gestart worden met de kaartverkoop en zal de organisatie hier meer informatie over geven. Dit zal gebeuren via de pers en social media kanalen.
 
Over KSW 
Muziekvereniging KSW is opgericht op 15 april 1882. Het was destijds een bedrijfsorkest van de toenmalige Koninklijke Stoom Weverij en is de oudste vereniging uit Nijverdal.
 
Foto: Reuring in ‘t Reggedal is een muziektheater voorstelling over ’t vergeten heden & verleden van Nijverdal © Archief Nijverdal 
 
 



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

Uw reactie

Naam:
Bericht: