Trefpunt Minima en Noabers voor Noabers delen weer een vrolijke vakantietas uit

Datum: 29-06-2021

21.12 uur - Voor dit jaar hebben wij als Noabers voor Noabers i.s.m. Trefpunt minima weer een aantal momenten bedacht om tasjes rond te brengen aan kinderen in diverse leeftijdscategorieën. Dit zijn kinderen die uit gezinnen komen die het niet zo breed hebben en die in deze Corona periode wel een extraatje verdienen. Zo'n extraatje is vaak een superleuke verrassing.  De blijde gezichten bij het rondbrengen zijn goud waard.

De ABN AMRO foundation schenkt ook dit jaar zijn weer een eenmalige bijdrage van € 1000,00. Samen met diverse ondernemers uit de gemeente Hellendoorn kunnen we er ook dit jaar weer hele mooie tasjes maken.
 
Mede dankzij het enthousiasme van een ondernemer en het bedrag van de ABN AMRO foundation kunnen we nu een derde tasje klaar maken. Dankzij een goede herverdeling zit er in alle tasjes ongeveer evenveel. In de voorjaarsvakantie hebben ruim 65 gezinnen waar kinderen van 0 - 5 jaar wonen al een tasje ontvangen en voor de meivakantie (eind april) hebben bijna 100 gezinnen waar kinderen van 6 -10 jaar wonen een mooi gevulde tas ontvangen. Deze keer, de zomervakantie, mogen we 110 gezinnen blij maken met een leuke tas voor de 11-14 jarigen. Deze worden rond 9 juli bezorgd.
 
Het thema dit jaar is "lezen is een feest." We zijn flink aan het sparen geweest en hebben een mooie boekenverzameling voor deze groepen. In elk tasje zit dus zeker een boek. Dit om het lezen te promoten en om te laten zien, dat samen lezen ook heel leuk kan zijn. Ook hopen we dat kinderen hierdoor een nieuwe hobby, genaamd: lezen, ontdekken. In de tassen zitten daarnaast nog een aantal knutselspullen, iets te snoepen en iets van persoonlijke hygiëne. We wensen de gezinnen veel plezier met deze vakantietas.
 
We hopen ook voor de herfstvakantie gezinnen met de oudere kinderen blij te kunnen maken met een vakantietas. Indien u ons hierin wilt ondersteunen zijn wij blij met elke donatie die over gemaakt wordt op : NL 51 SNSB 0339 67 54 89 t.n.v. Stichting Noabers voor Noabers
 
Daarnaast nog een belangrijk nieuwtje:
We hopen, als Noabers voor Noabers, dat we begin september, mits de corona perikelen het toelaten, weer een gratis kledingbeurs kunnen houden voor mensen die bij ons bekend zijn en voor mensen die bij de Voedselbank bekend zijn. Zij krijgen ter zijner tijd een uitnodiging van ons.
 
 



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

Uw reactie

Naam:
Bericht: