Alzheimercafé 24 november 2021
Datum: 17-11-2021
13.21 uur - Woensdag 24 november wordt er weer een Alzheimercafé gehouden bij ‘In de Tonne’ in Hellendoorn. Aanvang is 14.30 uur. Het thema van de middag is ‘MiMakker Bakkie (Clowns)’, spreker is Myra Steens.
Myra van ‘Neus voor Contact’, heeft van het contact maken -vaak met humor- haar beroep gemaakt. Zij is miMakker en maakt contact bij mensen met o.a. dementie. Dit ook ter ondersteuning van familie en ter inspiratie van het zorgpersoneel.
Tijdens deze middag zal Myra hierover vertellen en u laten ervaren dat u ook, zonder clownsneus, bepaalde vaardigheden kunt inzetten in het contact met anderen.
Myra zal verschillende anekdotes vertellen. Ook zal zij eigen filmopnames laten zien van bijzonder contact. Beelden zeggen vaak meer dan woorden.
De gebruikelijke coronaregels voor het bezoek van de horeca zijn ook voor deze bijeenkomst van toepassing.
Reacties via Facebook
Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.
Reacties
Uw reactie