13.19 uur - De lokale VVD van de gemeente Hellendoorn zette een unieke campagne op touw om inwoners van de gemeente meer bewust te maken van de lokale politiek. Op posters, spandoeken, en displays verschenen sinds eind november afwisselend prikkelende stellingen.
Hendrik schreef op 02-02-2022Vanmiddag even gekeken naar het debat over de vermogensrendementheffing in box3, en met de vragenbeantwoording van de VVD omtrent deze criminele belasting, het antwoord was euhm, euhm, euhm, euh. ? En zo is het momenteel met meer zaken die spelen in de Nederlandse politiek, stem dus niet op een coalitiepartij!
Mitis schreef op 03-02-2022@ Hendrik, ik heb maar niet gekeken levert me alleen brandend maagzuur op. Ze zitten in Den Haag zelf wel zwaar met de zaak in de maag, goed dat er een rechter is die ze uiteindelijk heeft teruggefloten. Sinds 2018 teken ik al met hulp van de Bond van Belastingbetalers bezwaar aan. Dat wordt nog (glim) lachen. Uiteindelijk worden we er niets wijzer van want die 4 miljard euro moet natuurlijk gewoon binnenkomen en je kunt alleen halen waar wat is. Het voorspelbare resultaat is dan onze woningen gaan meetellen in de berekening. Ouderen hebben vaak weinig of geen hypotheek lasten meer, die worden dus de volgende slachtoffers.
Mitis schreef op 03-02-2022@ Hendrik, graag hoor ik uw stemadvies...
Hendrik schreef op 03-02-2022Blijft weinig keuze over waarin ik mij kan vinden, dus wordt het een lokale partij.
Lokaal Hart schreef op 05-02-2022De onmacht van de politiek wordt telkens weer bewezen. Oorzaak landelijk volgens mij toch dat alle dingen achter het bureau worden uitgedacht en er geen betrokkenheid is bij mensen. Kortom: de menselijke maat is landelijk bij veel partijen verdwenen. Lokaal wordt ik ook niet vrolijk van. Hendrik zegt een lokale partij. Nou als ik terugdenk aan een aantal jaren geleden toen Burgerbelang (nu Lokaal Hellendoorn) in het college zat, bakten ze er ook niet veel van. Bovendien is het bij hen toch wel heel erg zo dat de hardste schreeuwers de meeste aandacht krijgen. Kortom: ik weet het nog niet. Stem denk ik op een persoon, niet zozeer op een partij.
Jos schreef op 06-02-2022Het wonder van Hellendoorn In categorie ‘meevallers’ valt er deze week nog iets aardigs te melden uit de gemeente Hellendoorn. Niemand heeft ooit ‘het kwartje van Kok’ (dat moet je maar even googelen) teruggezien. Maar in Hellendoorn krijgen de burgers waarachtig geld terug. De gemeentelijke belasting gaat gemiddeld met twee tientjes omlaag. Die was in tijden van financiële rampspoed, een paar jaar terug, verhoogd om extra geld binnen te halen zodat voorzieningen open konden blijven. Nu de crisis is getackeld en de gemeente weer drie miljoen in de plus zit, krijgen de inwoners wat terug. Het kost Hellendoorn een dikke miljoen, maar omdat ze ook meer geld krijgen van het Rijk, kan het er makkelijk van af. De wonderen zijn de wereld nog niet uit.
Henk schreef op 10-02-2022Leuk zo’n reclamekarretje langs de weg. Als je deze er als ondernemer neerzet heb je binnen een half uur een BOA of “toezichthouder aan de telefoon.
J. Hunt schreef op 12-02-2022@Jos De inwoners van de gemeente Hellendoorn krijgen helemaal niks terug! Ze gaan een jaar lang iets minder betalen. Alleen maar mooi weer spelen van het college, want de verkiezingen komen eraan. Volgend jaar gaan de gemeentelijke belastingen gewoon weer omhoog.
Hendrik schreef op 12-02-2022Ja dat is wel zeker, de manier waarop de WOZ bepaald wordt is drastisch gewijzigd, en dan zal het wel niet lager uitvallen. Vorig jaar al iemand gesproken uit Borne, hij was er niet blij mee, daar werd het al toegepast.