Ouder- en kindzwemmen in Het Ravijn nu ook op dinsdag

Datum: 01-02-2022

16.31 uur - Vanaf 1 februari 2022 is er nu ook Ouder- en Kindzwemmen op de dinsdagochtend in zwembad Het Ravijn. “Vanwege de vele aanmeldingen voor onze lessen op de donderdag hebben we besloten nu ook lessen aan te bieden op de dinsdag om meer mensen in de gelegenheid te stellen deel te nemen aan Ouder- en Kindzwemmen”, aldus Natasja Nijenhuis van Het Ravijn – zwem sport zorg -. “De reacties hierop zijn erg positief”.

Ouder- en Kindzwemmen in zwembad Het Ravijn is een heerlijk moment om samen te genieten en alle aandacht te richten op je kind. Bovendien leert je kind zich veilig en vertrouwd te voelen in het water, waardoor het later gemakkelijk instroomt in de zwemlessen ABC. Kinderen die een langere periode deelgenomen hebben aan Ouder- & Kindzwemmen kunnen bovendien eerder instromen in de zwemlessen van zwembad Het Ravijn.
 
Ouder- en Kindzwemmen is op dinsdag- en donderdagochtend:
09.00 – 09.30 uur voor kinderen van 3 maanden t/m 9 maanden
09.30 – 10.00 uur voor kinderen van 9 maanden t/m 1,5 jaar
10.00 – 10.30 uur voor kinderen van 1,5 jaar t/m 2,5 jaar
10.30 – 11.00 uur voor kinderen van 2,5 jaar t/m 4 jaar
 
Wil je graag meedoen, maar heb je geen oppas voor je andere kind(eren)? Geen probleem! Op beide ochtenden is er gratis oppas, zodat je heerlijk en ongestoord kunt genieten van je baby of peuter tijdens de lessen van Ouder- en Kindzwemmen.
 
Voor deelname aan Ouder- en Kindzwemmen dien je je aan te melden via www.hetravijn.nl. Daar vind je ook alle informatie over Ouder- en Kindzwemmen en andere activiteiten van Het Ravijn – zwem sport zorg -.
 
 
 



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

Uw reactie

Naam:
Bericht: