Filmhuisfilm ‘Spencer’ laat opgejaagde Diana zien

Datum: 09-02-2022

08:37 uur - Het huwelijk van Prinses Diana en Prins Charles is al lang bekoeld en er gaan geruchten over affaires. Op dat punt start de filmhuisfilm ‘Spencer, die op dinsdag 15 februari om 20.00 uur bij ZINema te zien is. Toch gaan alle kerstfestiviteiten door op het landgoed Sandringham van Koningin Elizabeth en moet Diana zich door drie lange dagen heenslaan. 

 

Diana besluit te scheiden
In de film ‘Spencer’ volgen we prinses Diana, die in 1991 het kerstweekend bij haar schoonfamilie in het landhuis Sandringham doorbrengt. Het huwelijk tussen Diana en Charles wankelt al jaren en dit weekend neemt de prinses het besluit: ze wil scheiden van haar echtgenoot. De film volgt Diana nauwgezet tijdens deze paar dagen. Dit is een ragfijn en compassievol portret van een prinses, die haar eigen strijd voerde met de regels van het koningshuis, waarin je als mens nauwelijks bewegingsvrijheid en ademruimte hebt.

Reserveren
Kaarten voor deze film zijn te reserveren via www.zinin.com of af te halen bij de kassa van de Tourist Info / ZINiN Bibliotheek in Nijverdal. Telefonisch bestellen kan ook via  0548-624489.

 



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

Uw reactie

Naam:
Bericht: