20.39 uur - De van maandag tot en met donderdag gehouden avond-4-daagse eindigde vanavond voor alle deelnemers op het Marktplein in het centrum van Nijverdal.
Omdat dit jaar de 60e avond-4-daagse werd gehouden in Nijverdal had de organisatie er voor gekozen deze van maandag tot en met donderdag te houden, zodat de finish kon plaatsvinden in het centrum van Nijverdal.
De duizenden lopers werden dan ook door velen enthousiast binnengehaald met bloemen of andere verrassingen. Een feestelijk slot van de avond-4-daagse in dit jubileumjaar.
henk schreef op 19-06-2014Sjaak je staat er geweldig op
linda schreef op 20-06-2014Ik vond het maar niks op marktplein. wij waren de 15e groep als school, en we konden het marktplein niet eens meer op zo druk/vol. Gevolg dat de kinderen niet bij de ranja konden komen en bij hun meesters en juffen voor de medaille. We hebben de juf en de medailles maar naar buiten het plein gehaald nadat 1 van de ouders zich door de drukte had geworsteld. Wat mij betreft mag het volgend jaar wel gewoon weer op het veld bij advendo. ook beter voor de verkeersveiligheid nadien, vele lopers moesten nog weer de grote straat over steken omdat de auto of fiets nog bij het advendohuis stond.
Dianne schreef op 20-06-2014Mee eens Linda!
Heldersen schreef op 20-06-2014Grotestraat is volgend jaar verkeersluw. Dan rijdt men door de nieuwe tunnel !
tja. schreef op 21-06-2014@Linda Misschien moeten de scholen wat meer met elkaar praten zodat het hele centrum wordt gebruikt. Ik vind het centrum prima. Volgend jaar gewoon iets beter plannen. :)
Pietje Puk schreef op 21-06-2014Tja, ik ben het met je eens. Het was een gezellige drukte in het centrum. Alleen beter plannen. Samen met de verkeersluwe Grotestraat moet dat toch lukken.
hennie schreef op 21-06-2014helaas konden de kinderen niet volgens afspraak lopen, maar zoals ik het heb gezien waren er ZEER veel mensen die graag voor aan lopen OP HET EINDE, beter plannen voor onze toekomstigen.