16.23 uur - Voor de jeugd die het kinderkoor ontgroeid is en een ‘volwassen’ koor nog niet ziet zitten bestaat de mogelijkheid om te gaan zingen bij een jongerenkoor. Het koor Looft den Heer uit Hellendoorn is bezig om zo’n koor op te starten. Er hebben zich al verschillende jongens en meiden aangemeld en natuurlijk wordt er gezocht naar nog meer enthousiaste zangers en zangeressen!
Op maandag 25 augustus is de eerste bijeenkomst in de Leerkamer om 19.00 uur. Alle jongeren rond de 12 – 25 jaar zijn van harte welkom! Het koor zal starten als een project en afsluiten met een optreden op 11 december tijdens het jubileumconcert van Looft den Heer. Daarna wordt geëvalueerd. Er wordt elke maandag gerepeteerd van 19.00 – 20.00 uur onder leiding van dirigent Gerrit Hoekstra en tot 11 december is lidmaatschap gratis.
Het koor zoekt jongeren die houden van gezelligheid en zingen en die maandagavond tijd hebben. Het biedt een enthousiaste dirigent, afwisselend repertoire, gezelligheid en een swingende manier om je geloof te uiten!
Meer informatie is te krijgen via de site: www.ldhhellendoorn.nl of bij Irma Berkenbos tel: 0548-681382 of Willemien van de Maat tel: 0546-673279
William S. Burroughs schreef op 17-08-2014Ik kan zingen als een lijster maar ben helaas een oude kraai. Succes.
Pietje Puk schreef op 18-08-2014Een lijster en een kraai kunnen misschien samen heel mooi zingen. Probeer het maar eens William.
henkie schreef op 18-08-2014Ieder vogeltje zingt zoals het hoort (gebekt is). Misschien een optie om het samen eens te proberen, Duo Kraai en Papagaai. Wie weet trekt u een laaiend enthousiaste menigte in het dorpshuis.
Pietje Puk schreef op 19-08-2014Nee, Henkie ik heb het over een lijster en een kraai. Ik papagaai niet.
William S. Burroughs schreef op 19-08-2014Aan Henkie. Bedankt voor uw optie maar ik heb het niet zo op laaiend enthousiaste menigtes. Ze zijn vaak zo kritiekloos. Dan heb ik toch liever criticaster Henkie.
M.T.Sanders schreef op 19-08-2014Het wordt tijd dat jullie eens een keer een toontje lager gaan zingen met dat zinloze geleuter.Schrijf eens een keer wat zinnigs.
Pietje Puk schreef op 19-08-2014M.T. Sanders, dat lijkt me een goed idee. Misschien zing ik dan wel een toontje hoger.
William S. Burroughs schreef op 19-08-2014Aan M.T Sanders. Zo nu eerst een banaan want mijn appels zijn met vakantie. Prettige avond.
Pietje Puk schreef op 19-08-2014De appels mogen blij zijn dat ze met vakantie zijn, want dan worden ze niet opgegeten. Ook prettige avond en slaap lekker.