Nijverdals reclamebureau haalt grote nationale klant binnen
Datum: 05-11-2015

13.20 uur - De grote landelijke cadeaukaart-organisatie YourGift is een samenwerking aangegaan met Moddit Internet Reclamebureau uit Nijverdal. Moddit mocht onder andere een nieuwe en gebruiksvriendelijke website ontwikkelen voor deze grote organisatie. Deze website is op 4 november online gegaan.
Nijverdalse successen
Het Nijverdalse reclamebureau Moddit is in het lokale bedrijfsleven zeer actief. Zij verzorgen al een aantal jaren de online en offline marketing van vele bedrijven in en rondom Nijverdal. Dat ze nu ook grote nationale klanten als YourGift binnen halen maakt Simon Hogenkamp, mede-eigenaar van Moddit trots: "Ze hadden ook voor een groot reclamebureau uit het Westen kunnen kiezen. Toch kozen ze voor ons. Daar zijn we best trots op."
Een grote nationale klant
YourGift is één van de grootste cadeaukaart-uitgevers. Het Nijverdalse reclamebureau mocht voor dit bedrijf niet alleen de nieuwe website ontwikkelen, maar ook de gehele styling op zich nemen en online marketing verzorgen. "We werken veel voor regionale bedrijven. We zijn enthousiast dat steeds vaker grotere bedrijven de weg naar Nijverdal weten te vinden", aldus Simon Hogenkamp.

Simon Hogenkamp met de nieuwe YourGift card en website
Reacties via Facebook
Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.
Reacties
nijen twilhaar schreef op 05-11-2015
ik wil je namens ons feliciteren en hopen dat er nog velen bij komen .
Uw reactie