21.30 uur - De band “2 Shot Swing” bestaat ondertussen alweer 5 jaar. In deze jaren zijn de vier muziekvrienden gegroeid tot een perfect op elkaar ingespeelde band, die er elke avond weer een feestje van willen maken. En dat gaan ze zeker ook doen bij Café De Gezelligeit in Hellendoorn op zaterdag 30 november.
0 reactie(s)
10.56 uur - 8 december a.s. organiseert Muziekvereniging KSW weer een koffieconcert. Deze keer staan De Roalter Jong’s op het podium. Het koor bestaat al meer dan 20 jaar en bestaat uit meer dan 50 mannen van 45 jaar en ouder. Begonnen als shantykoor, nu een eigentijds en modern koor met een zeer breed repertoire en een geheel eigen klankkleur.
0 reactie(s)
19:14 uur - Op zaterdag 30 november 2019 is het weer tijd voor De Platenkoffer. Het thema voor deze editie is de Brexit. Daarom wordt vanaf 21.00 uur café In de Gauwe Geit omgetoverd tot een Engelse pub.
0 reactie(s)
UPDATE 21:38 uur: De man is in goede gezondheidaangetroffen! 20:33 uur - Vanavond om 20.30 uur kwam er een burgernet melding Vermist in de omgeving van Nijverdal sinds 12.00 uur een 41 jarige man. Hij is 180 cm. lang , blank, donkerblond haar, mager. Hij is vertrokken op een transportfiets met een blauw krat voorop.
8.20 uur - Ruim 100 veteranen uit de gemeente Hellendoorn zijn zaterdag 23 november aanwezig bij de 10e editie van de Nederlandse Veteranendag. Burgemeester Raven ontvangt de veteranen in het nieuwe Memory Vrijheidsmuseum. Nederland eert ieder jaar op de verjaardag van Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bernhard de tienduizenden jonge en oude veteranen die sinds de Tweede Wereldoorlog de belangen van de Nederlandse staat hebben verdedigd.
9.58 uur - Woensdag 20 november openden burgemeester Anneke Raven en wethouder Willem Joosten natuurbegraafplaats ‘het Kleine Blik’. Deze nieuwe begraafplaats, gelegen naast de bestaande begraafplaats aan de Meester Ponsteenlaan in Nijverdal, biedt vanaf 17 december de mogelijkheid om op een milieuvriendelijke manier, zonder herinnerings- of herkenningstekens midden in de natuur te worden begraven.
1 reactie(s)12:51 uur - De ruimtevaart heeft de mensheid veel welvaart gebracht de afgelopen 60 jaar. Denk maar aan de Telecomsatellieten, navigatie systemen in de auto en aardobservaties voor het weer en klimaat. Er is een nieuwe golf van ruimtevaart technologie bezig die grote beloftes in zich heeft: de Chinese ruimtevaart, mensen op Mars en Interstellaire reizen. In dit sterrencollege neemt Erik Laan ons als in een spannend verhaal, mee op een reis door het verleden, heden en verre toekomst van de ruimtevaart.
10:35 uur - In 2020 is het 75 geleden dat Nederland, en dus ook Nijverdal, de vrijheid herwon. Dit willen we graag groots vieren. Het nieuwe comité “75 jaar Vrijheid Nijverdal” is op dit moment al druk bezig met de voorbereiding van dit evenement. De plannen worden op 28 november toegelicht tijdens een informatieavond. U bent van harte welkom!
0 reactie(s)
17:12 uur - Zaterdag 23 november 2019, WEINACHTREFFEN! Weinachtreffen is een gewilde avond onder de politiehonden/baasjes. Ruim 40 politiehonden gaan samen met hun baasje, hun sport word die avond uitgeoefend met 8 verschillende oefeningen. De oefeningen vinden plaats bij en om de hondenschool van Slooijer aan de Almeloseweg in Haarle.
0 reactie(s)
14:32 uur - Recent ondertekenden twee statushouders uit de gemeente Hellendoorn een arbeidscontract bij Eurol en Nemaco Bouwmachines. Een prachtig voorbeeld van succesvolle integratie en goede samenwerking tussen de statushouders zelf, verschillende instanties, de gemeente en ondernemers.
0 reactie(s)
21.20 uur - Voor de elfde keer werd er dit jaar een Sinterklaasmiddag georganiseerd voor kinderen van minima en statushouders. Op vrijdagmiddag 22 november kwamen zo’n 75 kinderen met hun ouders naar Het Centrum. Daar konden zij, samen met een aantal Pieten gezellig spelen, kleuren of zich laten schminken. En natuurlijk werden er ook, samen met de accordeoniste José en de Hoofdpiet, volop sinterklaasliedjes gezongen.
8.18 uur - Het begint weer wat kouder te worden en voor de vogels wordt het wat moeilijker om eten te vinden. Maar jij kan de vogels helpen door ze wat extra eten te geven! Zondag 1 december tussen 12.00 en 16.00 uur liggen alle materialen klaar om een heerlijke traktatie te maken voor de wintervogels : "een boswachter om op te eten".
16.55 uur - Vanmiddag om half drie kwam Sinterklaas met de boot aan bij het boothuis achter de ijsfabriek in Hellendoorn. Welkom geheten door honderden kinderen en ouders die daar al klaar stonden.
08:46 uur - Tijdens de gemeenteraadsvergadering van december zal Margreeth Krommendijk-Grit worden beëdigd als raadslid voor de ChristenUnie in Hellendoorn. Het bestuur en de fractie zijn verheugd met het feit dat zij namens de ChristenUnie zitting zal nemen in de gemeenteraad. Krommendijk-Grit is al enkele jaren actief in de steunfractie. Zij zal de portefeuille Algemene Bestuurlijke Zaken en Middelen namens de ChristenUnie behartigen.
6 reactie(s)
7.58 uur - In de gemeente Hellendoorn worden jaarlijks een groot aantal evenementen georganiseerd. Dit is belangrijk voor de samenleving. Het versterkt de saamhorigheid, het imago en daarmee ook de aantrekkelijkheid van onze gemeente. Het Toeristisch Bureau Hellendoorn, waarvan de Tourist Info/VVV onderdeel uitmaakt, heeft als één van haar kerntaken het promoten van evenementen en activiteiten die in de gemeente plaatsvinden.
12:44 uur - Voor duizenden mensen is het vaste prik op Hemelvaartsdag: Dauwpop, het festival midden in de bossen van Hellendoorn. Vorig jaar werd de 25e editie groots gevierd maar ook voor de komende editie wordt gelijk groots uitgepakt.
1 reactie(s)
21.30 uur - Vandaag zijn de heer en mevrouw Meijer-Vugteveen uit Nijverdal 60 jaar getrouwd. Burgemeester Anneke Raven bezocht vanmiddag het diamanten echtpaar om hen persoonlijk te feliciteren.
14:39 uur - Wil jij meer interactie met je baby? Komt je peuter nog niet goed uit zijn woorden? Kan je dreumes nog niet praten? Hoe handig zou het zijn als je kind kan vertellen wat er aan de hand is? Door het gebruik van babygebaren kunnen kinderen vanaf 8 maanden oud al met je communiceren! Leer deze gebaren tijdens de cursus babygebaren die start op donderdag 19 december 2019 in Nijverdal. Ouders, grootouders, gastouders zijn van harte welkom! Ook professionals die met jonge kinderen werken, kunnen aansluiten.
7 reactie(s)
13:54 uur - Het negentig jarig bestaan van het koor wordt vreugdevol gevierd met een concert in de protestantse kerk in Hellendoorn op zaterdag 30 november. De titel van het concert is ‘Praise the Lord’, natuurlijk verwijzend naar de naam van het koor. De stukken zijn hierop uitgezocht. Er wordt gezongen in het Duits, Engels en Nederlands. Na negentig jaar geeft zingen nog altijd vreugde; het verbroedert en verbindt.
0 reactie(s)