15.22 uur - Trias Jeugdhulp en Stichting Kinderopvang West Twente (SKWT) bundelen de krachten waarbij Trias coaching en
ondersteuning inbrengt op een aantal locaties voor kinderopvang en buitenschoolse opvang. Trias neemt daarbij ook haar intrek op een aantal locaties.
13.59 uur - In de afgelopen maanden ontwierpen vier bekende topkoks - Herman den Blijker, Jacob Jan Boerma, Robert Kranenborg en het culinaire duo Jonnie en Thérèse Boer - samen met interieurdesigner Robert Kolenik stoelen voor de Chairs4Chairity® Foundation
14.54 uur - Op woensdag 1 oktober 2013 vindt de 3e editie van de beurs “Alles voor Thuis” plaats. Deze beurs, opgezet door de lokale ondernemers, biedt de bezoekers, zoals de naam al zegt, alles voor in en om het huis. Van architect tot zonwering, van tuininrichting tot interieuraccessoires.
23.00 uur - Ronkende motoren, spectaculaire crashes en gigantische Monster-Trucks, dat is wat bezoekers kunnen verwachten bij de live-show van het Stunt Movie Production-team op zondag 5 oktober op de evenementenweide aan de Koersendijk. Chef d’equipe Gino Winter en zijn team beloven er een waar spektakel van te maken.
13.00 uur - Vanmorgen is op de Hellendoornseberg op de zwarte route een mountainbiker zwaar gewond geraakt. De man is per traumahelicopter naar het ziekenhuis gebracht.
10.36 uur - Op uitnodiging van wethouder Thomas Walder komt vandaag 23 september de eerste Nederlandse waterstofauto naar onze gemeente. Ergens tussen 14.15 uur en 14.30 uur zal de emissie-arme Hyundai ix35 FCEV op de Grotestraat stoppen ter hoogte van het Henri Dunantplein. De wethouder onderbreekt hiervoor een overleg en gaat een kijkje dan nemen onder de motorkap. Thomas Walder: “Ik juich dit soort duurzame initiatieven toe en zou het geweldig vinden als er ook in onze regio een tankstation voor waterstof komt.”
14.52 uur - De expositie Eigen Oogst is in november weer te bezoeken in het historische pand ‘De Smidse’ aan het Hoge Dijkje 4a te Nijverdal. Om deel te nemen roepen wij amateurkunstenaars op om een eigen werkstuk in te leveren.
7.43 uur - Zondag 11 oktober is het weer griezelen geblazen tijdens Heksendoorn, de jaarlijks terugkerende griezelig spannende themaweken in Avonturenpark Hellendoorn. Ook dit jaar maken heksen en andere enge figuren twee weken lang de dienst uit in het park, dat voor de gelegenheid helemaal wordt omgetoverd.
15.42 uur - De leden van de Werkgroep De Smidse zijn heel tevreden over de reacties van bezoekers en scholen op de tentoonstelling met het thema “Op Reis in De Smidse”, die ze in de maand september hebben georganiseerd. De Tentoonstelling is nog een aantal dagen open voor publiek en sluit op zondag 28 september a.s. om 17.00 uur.
14:50 uur - Samen met 170 andere Scouting verenigingen dingt de Reggegroep mee naar zonnepanelen op het clubgebouw aan de Duivecatelaan. Op de website https://www.zonnestrijd.nl/stem/ kan iedereen zijn stem uitbrengen op zijn favoriete Scoutinggroep. Stemmen kan tot en met 31 oktober.
Hart van Hellendoorn mag 3 x 2 vrijkaarten verloten voor deze spectaculaire show op zondag 5 oktober op de Evenementenweide in Nijverdal.
0 reactie(s)
23.14 uur - Het jongvolwassenkoor Pajoko uit Hellendoorn heeft onlangs een Boerenbruiloft gehad. Dit was hun feestavond. 2 koorleden gingen “trouwen”. Ze werden met de koets van huis opgehaald en de overige koorleden kwamen op de bruiloft.
16.56 uur - Bladeren vallen van de bomen, de wind raast door het dorp en de temperaturen gaan omlaag. Het duurt niet lang meer en dan komen de heksen van Heksendoorn weer griezelen in het dorp. Wil jij er bij zijn? Kaarten zijn vanaf 7 oktober beschikbaar bij Primera Hofman en VVV Nijverdal.
13.21 uur - De zomervakantie is alweer een paar weken geleden. 9 jongeren uit Nijverdal en Hellendoorn hebben allemaal een geweldige tijd gehad in Afrika. Er zijn mooie schoolgebouwen neergezet en ook is er een start gemaakt aan lerarenwoningen en latrines. De lokale bevolking hielp zelf hard mee waardoor er mooie vriendschappen zijn ontstaan. De ervaringen en impressies die deze jongeren hebben opgedaan zullen zij nooit meer vergeten!
12.31 uur - De nieuwe editie van de gouden lees tips glossy BIEB ligt in de bibliotheek. De voorgaande edities waren zo’n succes dat de Bibliotheek nog veel meer leuke, nuttige en verrassende informatie over lezen, voorlezen en mediaopvoeding heeft verzameld.
22.39 uur - Op zondagmiddag 12 oktober organiseert Samen Wille voor het eerst een dubbelspeeddate. Een unieke vorm dit keer, want maar liefst twee leeftijdscategorieën (55-65 jaar en 65-75 jaar) komen die middag bij elkaar in Beckum.