12:44 uur - Stampende jigs en reels, gevoelige ballades en een vleugje heavy metal. Op zaterdagavond 13 juli neemt Rapalje het publiek in het Openluchttheater Nijverdal mee door Schotse Hooglanden, Ierse vlaktes, taveernes en herbergen. Stil zitten zal moeilijk worden deze avond.
0 reactie(s)
07:34 uur - Onbeschrijfelijk, wat een mooie dag”. Stichting De Instuif vierde zaterdag 22 juni een prachtige feestdag in onze gemeente. Zonder vrijwilligers en bedrijven die maatschappelijk betrokken zijn, is zoiets niet mogelijk.
0 reactie(s)
12:12 uur - Boekhandel Pepijn (Hoek Kerkstraat / Wilhelminastraat) houdt zaterdag 29 juni van 9.30 uur tot 17.00 uur haar jaarlijkse boekenmarkt.
0 reactie(s)
8.32 uur - In de laatste Watbezieltje van het seizoen ontvangt Wil de Bruine ouderenpastor Liesbeth Jansen Gort. Liesbeth Jansen Gort geniet iedere dag van haar werk met oudere mensen. "Er voor elkaar zijn, daar draait het om", is haar antwoord op de vraag waar het uiteindelijk om draait in het leven.
15:03 uur - Op woensdag 17 juli organiseert Mooi Meegenomen een huifkartocht over de Sallandse Heuvelrug. Het is één van de vele uitjes die Mooi Meegenomen biedt aan iedereen die zelfstandig woont en die, om welke reden dan ook, wat meer de deur uit zou willen en het leuk vindt om andere mensen te ontmoeten. Ook degenen die op eigen gelegenheid kunnen komen, worden van harte uitgenodigd bij deze huifkartocht aan te sluiten.
0 reactie(s)11:06 uur - Afrika Reizen, net even anders is in Nederland en organiseert informatie avonden. Janny Meijerink geeft uitleg over de reizen die ze organiseert door Zuid-Afrika.
0 reactie(s)
19.54 uur - Afgelopen zaterdag 22 juni 2019 werd de zomer gevierd bij 'n Bos Food & Drinks Festival aan de Haarweg 1S in Daarle. Als het aan de festivalbezoekers ligt, volgt er volgend jaar een derde editie. Er hing een gezellige sfeer mede door de unieke locatie in een dennenbos, de fleurige aankleding en het eten dat met zorg en aandacht bereid werd door de verschillende foodtruckers en standhouders.
0 reactie(s)07:32 uur - Munsterhuis Exclusief met Land Rover zijn voor de aankomende twee jaar mobility partner van de StrongmanRun. De StrongmanRun en Land Rover staan beiden voor krachtig, stoer en uitdagend. De organisatie zal zich gedurende de voorbereiding verplaatsen in een Range Rover Velar en Evouque. Ook het StrongmanRun atletenteam zal in de Land Rovers vervoerd worden. Bovendien is er tijdens de StrongmanRun op 1 september 2019 een Land Rover Experience, waar het publiek aan kan deelnemen.
16.25 uur - Rutger op den Dries en Esther ten Brinke, broer en zus van wijlen wethouder Dennis op den Dries, burgemeester Anneke Raven van de gemeente Hellendoorn en medewerkers van de gemeente Hellendoorn overhandigden vanmorgen een cheque aan Stichting Matchis met de opbrengst van de gezamenlijke actie voor stemceldonoren: €11.775,-.
0 reactie(s)
10:13 uur - Zaterdag belooft het een warme dag te worden. Om het voor mens en dier zo aangenaam mogelijk te maken, komen zaterdag om 9 uur in plaats van 10 uur de eerste paarden al de wedstrijdring in.
0 reactie(s)31 reactie(s)
12:00 uur - De kleurrijke schilderijen van Marianne Pekkeriet zijn vanaf 25 juni tot 22 juli te zien in het Huis voor Cultuur en Bestuur.
8.25 uur - Zondag 30 juni 2019 om 18.30u is er in kerk “de Regenboog” aan de Grotestraat 127 in Nijverdal een praisedienst. De band Evidence uit Vriezenveen ondersteunt deze avond met mooie, eigentijdse Christelijke muziek.
14.54 uur - Burgemeester Anneke Raven van Hellendoorn heeft besloten op grond van de Opiumwet over te gaan tot sluiting van een woning aan de Venkel in Nijverdal. De woning is maandagochtend 24 juni gesloten nadat begin deze maand onder andere harddrugs zijn aangetroffen in de woning. De hoofdbewoner van de woning is aangehouden en verblijft in voorlopige hechtenis.
3 reactie(s)
20.03 uur - Van 1 t/m 6 juli gaan in de gemeente Hellendoorn weer zo’n 200 collectanten op pad om voor de Overijsselse Zieken Omroep midden Overijssel, huis aan huis een bijdrage te vragen. De collectanten komen aan de deur in Haarle, Daarle, Daarlerveen, Kruidenwijk, Hulsen, Hellendoorn en Nijverdal.
11:31 uur - Vandaag 22 juni, organiseert ASV Atletics de 23e editie van de Regge Survivalvoor kinderen tussen de 6 en 17 jaar. Basisschoolleerlingen en leerlingen t/m 17 jaar van het voorgezet onderwijs starten in vier categorieën. De eigen survivalgroep heeft een onderlinge wedstrijd. Vanmorgen om 08.45 uur werd begonnen met de eerste afstand, waarbij de allerjongste deelnemers het spits mochten afbijten.
2 reactie(s)
07:26 uur - Voor de muziektheatervoorstelling Reuring in ’t Reggedal, dat tussen 12 en 22 september gaat plaatsvinden op de buitenlocatie van het Ravijn in Nijverdal, worden acteurs en dansers van verschillende leeftijden gezocht. De audities worden gehouden op zaterdag 13 en zondag 14 juli 2019. Het opgeven voor de auditie kan tot en met 9 juli via www.reuringinhetreggedal.nl/audities.
0 reactie(s)
13:07 uur - Deelnemers van zorgboerderij De Lachende Geit hadden lang een gekoesterde wens en dat was om te kunnen beschikken over een speciaal praktisch vervoermiddel, een zogenaamde duofiets. Met die duofiets wordt het voor hen mogelijk om veilig en op eigen gelegenheid vanuit de Zorgboerderij uitstapjes te maken naar het dagbestedingsadres Eetcafé de Gezelligeit in Hellendoorn. Dat betekent dat de deelnemers met deze fiets vanuit Hancate naar Hellendoorn gaan om dagverse groente en eieren te brengen bij het eetcafé en op de terugweg wordt dan de vuile was meegenomen, die op de boerderij wordt gewassen.
0 reactie(s)